Adana Pikap Nakliye

Müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlara hizmet verecek Adana pikap nakliye fiyatları hazırlıyoruz. Şehir içinde nakliye servisi için en uygun nakliye araçları pikaplardır. Hızlı,güvenilir ve pratik çözümler üretir. 

Çeşitli boylarda pikap nakliye araçlarımız ile hem kiralama hemde nakliye hizmeti veriyoruz. Şoförlü pikap kiralama için 7/24 hizmet sağlıyoruz. Doblo,iveco ve transit tarzı pikaplarımızı yük ağırlığı ve cinsine göre gönderiyoruz.

Ev eşyası ve parça eşya taşımak için Adana pikap nakliye servisimiz tam aradığınız hizmettir. Kapalı kasa pikaplar ile eşyalarınızı zarar görmeden taşıyoruz. 

Tüm semtlerde nakliye işlerinize uygun Adana pikap taşımacılık araçları ile şehir içi ve şehirler arası ev taşıyoruz. Bir semtten diğer bir semte 1 parça bile olsa bize ulaşın. 

Mobilya ve benzeri yükler için Adana pikap nakliyat araçlarımız ve ekibimiz mevcuttur. Daha büyük yükler için kamyonet nakliye araçları ile hizmet veriyoruz.

                                                          Pikap Nakliye İle Taşıdığımız Yükler

Adana pikap nakliye araçlarımız ile pek çok eşya ve yük taşıma seçeneğimiz var. Bunların başında ev eşyası taşımacılığı gelir. Haricinde kuru yük,gıda maddesi ve paletli malzeme taşıma işlerini de yapıyoruz. Tüm ilçelere ,yaylalara ve yazlık bölgelere her türlü taşıma işi için bize ulaşın.

Adana pikap nakliye ile moloz taşıma,inşaat malzemesi taşıma gibi işler içinde servisimiz var. Tekstil malzemelerini taşıyabilecek kapalı kasa pikap araçlarımız da mevcuttur.  Bu tür yükler için hamal temin ediyoruz. 

 

                                                    Pikap Araçlar İle Evden Eve Nakliyat

Adana'nın bazı semtlerinde büyük kamyonlar ile evden eve nakliyat yapmak mümkün değildir. Dar sokaklarda ev taşımak için Adana pikap nakliye servisimiz çözüm olacaktır. Örneğin Dağlıoğlu gibi semtlerde sokakların hepsi dardır. İşte bu tip semtlerde bizi tercih etmeniz yararlı olur. Eşya taşıma için de Adana Hamal hizmetimiz mevcuttur.

                                                                Şehirler Arası Nakliyat İçin Pikap Nakliye

Şehirler arası nakliye için zaman ve hızlı teslimat son derece önemlidir. Adana pikap nakliye araçlarımız şehirler arası taşıma işinizi 1 gün içinde gerçekleştirir. 1+1 gibi ev eşyaları için büyük kamyonlara gerek yoktur. Küçük araçlar ile en hızlı şekilde eşyalarınızı teslim almanızı sağlıyoruz. 

Bize Ulaşın

0322 2481383

0536  6671901

Çalışma Saatleri
7/24   Açık

 

Adres

Adana nakliyeciler sitesi

Sarıhamzalı/Adana

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Pikap Nakliyat

Adana Pikap Nakliye

 

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google Clean
  • YouTube Clean

© 2000 Mini Nakliyat.

Tarafından oluşturuldu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now