top of page

                                                  Van Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Van nakliye şirketi olarak ülke çapında ve özellikle  Van  şehirler arası nakliye evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Özellikle atama dönemlerinde memur arkadaşların taşıma işlerini güvenli şekilde yapıyoruz. Taşıma esnasında sigorta ve sözleşme gibi bütün detayların üzerinde önemle duruyoruz. Size uygun fiyatı sunabilmek için eşyanın bulunduğu adrese gelip öncelikle evinizde bulunan eşyaların azlığına ve çokluğuna dikkat edip ize en uygun fiyatlı hizmeti sunuyoruz. Eşyanın durumuna göre küçük kamyon veyahut büyük kamyon gönderiyoruz. Van şehirler arası nakliyat ev taşıma işlerinizin tamamı sigortalı taşımacılık olarak yapılır.

 

Tabi bu eşyalar aynı istikamete taşınmak zorunda.  Yol uzun olduğundan paketleme ve istif konusu son derece önem taşımaktadır.

Şehirler arası nakliyat firması olarak bu işte 15 yılı aşkın tecrübeye sahibiz. En iyi şekilde taşıma yapacak kıvama geldiğimizi düşünüyorum.  Önem verdiğimiz diğer bir konu ise zamanında teslimat. Planlarımızı söz verdiğimiz tarihe göre yapıyoruz. Allah korusun kaza bela harici eşyalarınız söz verilen zaman diliminde size teslim edilecektir.  Ortalama Ülkemizin her köşesine en fazla 36 saat içinde teslimat yapıyoruz. Kısa mesafelerde Örneğin Van Ankara arası evden eve nakliyat 24 saat içinde yapılabiliyor. Zaman zaman aksilikler yaşansa da istisnalar kaidemizi bozmaz. En hızlı ve güvenli aynı zamanda uygun fiyatlı şehirler arası nakliyat yapmak bizim işimiz.

 

 

 

 

Van Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Van şehirler arası nakliye fiyatlarını uygun hale getirebilen bir yapıya sahibiz. Sürekli yapılan çalışmalarımızdan müşterilerimizi sürekli haberdar ediyoruz. Anı istikamete yada şehire giden müşterileri tespit ediyoruz. Araç kasalarımız hemen hemen 3 ev eşyası alacak şekilde dizayn edilmiştir. Araçlarımıza ikili ve üçlü gruplar halinde yükleme yaparak taşıma maliyetlerini neredeyse yarı yarıya düşürüyoruz. Tabi bunun için eşya miktarı da önemlidir. Bir araç üç adet 2+1 ev eşyasını alabilir ancak 3 adet 3+1 ev eşyası sığması mümkün değildir. Bu durumda ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz devreye giriyor. Gelip eşyalarınıza bakıp ona göre karar veriyoruz. Bunun mümkün olmadığı anlarda eşyalarınızın resim yada videolarını sizden istiyoruz.

Van Şehirler Arası Evden Eve Nakliye

Van şehirler arası evden eve nakliyat işlemine  karar verdiğiniz andan itibaren bir plan yapmaya başlayın.Örneğin resmi işlerden başlayabilirsiniz elektrik,su,doğal gaz,gibi işlerinizi organize edin.Eşyalarınız numaralı kolilere koyun.Gidecek veya gitmeyecek eşyalarınızın listesini yapın. Van  şehirler arası nakliye firmasının ekspertiz hizmeti yapmasını sağlayın.Çalışacağınız firmaya taşınma gününüzü en az 3 gün önceden bildirin.

Van Şehirler Arası Nakliyeciler

Tecrübeli Van şehirler arası nakliyeciler arıyorsanız ;Özellikle atama dönemlerinde öğretmen,polis,asker kardeşlerimizin Batı, Ege,İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki görev yerlerine taşınmasında 21 yıllık tecrübeye sahibiz.İL il ve ilçe ilçe her köşeye ev taşımacılığı yapacağımızdan endişeniz olmasın.Bu konularda firmamıza güvenebilir ve dilediğiniz yerden araştırabilirsiniz.Firmamız o bölgelerdeki hassasiyetin bilincinde olarak hareket eder ve gizlilik esasında taşımacılık yapar. Adana evden eve nakliyat  ile güvenle taşının.

                                         Van Pikap Nakliye

Van’da yaşayanlar, ev eşyası veya ofis taşımacılığı için küçük araç isteyenler için uygun fiyat garantisiyle Van Pikap Nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Nakliyat kamyonetleri olarak bilinen pikap araçlarda şehir içi veya dışı taşımacılıkta kullanılır. Firmamızda bulunan geniş araç filosunun içinde yer alan pikaplar son donanıma sahiptir. Tecrübemize tecrübe katarak performansı yüksek elemanlarımızla eşyanızı alabilecek kadar büyük ve küçük araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Erzurum şehirler arası  nakliye pikap taşımacılığı mini nakliyat işlemlerinde en iyi yoldur. Dar sokaklarda anlık nakliye işlerinizi kolaylıkla yaparız. Van şehirler arası  nakliyat fiyatlarımızda  ev taşıma dahil diğer taşımacılık işleri içinde en uygun fiyatlara yapılır.

                   Van Kamyonet Nakliye

Van Küçük kamyonet nakliye fiyatları belirlenirken siz müşterilerimizin bu hizmete duyduğunuz ihtiyacın detayları önemlidir.  Kamyonet nakliye fiyatları belirlenirken şu konular göz önüne alınarak belirlenir.

  • Taşınma işlemi yapılacak her iki adres arasındaki mesafe dikkate alınır

  • Bu hizmet için kullanılacak kamyonet büyüklüğü fiyat belirleyen bir diğer unsurdur.

  • İşçi gerekliliğinde firma tarafından işçi görevlendirmesi sunulacak hizmetin fiyatında belirleyici rol oynamaktadır.

  • Küçük Van şehirler arası nakliye kamyonet hizmeti kullanılacağı süreye göre de değişir. Örneğin şehir içi hafif yük veya eşya taşımada saatlik olarak kiralanabilir veya şehirler arası parça eşya taşıma işlemi için birkaç günlüğüne kiralanmış olması fiyat farklılığı gösterecektir.

van şehirler arası naklyat
van sehirler arasi nakliye
van evden eve nakliyat
Van Adana arası nakliye
Van Osmaniye Arası Nakliye
Van Hatay Arası nakliye
Van Mersin arası nakliye
Van Niğde Arası nakliye
Van İskenderun arası nakliye
This video has been deleted.
bottom of page