top of page

Kayseri Pikap Nakliyeci

kayseri pikap nakliye
kayseri kamyonet nakliye

Firmamız Evden eve mini nakliyat hizmetleri yanı sıra Kayseri Pikap nakliye ve küçük kamyonet nakliye alanlarında hizmet vermektedir. Kayseri'ye bağlı tüm semtlerde mini nakliyat ve ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Ayrıca pikap,kamyonet ve panelvan tipi araçlar ile taşıma işleri yapıyoruz. Sadece Kayseri pikap ve kamyonet kiralama değil aynı zamanda Hamal desteği de veriyoruz. 

Yük yada eşyalarınızı taşımanız için elemanlarımız mevcuttur. Taşıma esnasında ev eşyalarınızın paketleme,mobilya ve beyaz eşya montaj işleri de elemanlarımız tarafından yapılır.

Kayseri KÜÇÜK Kamyonet  Nakliyat Şirketi

Adında anlaşılacağı gibi bu noktada sadece Kayseri küçük nakliyat ve Kayseri pikap nakliye işlerini yapıyoruz. Tabi bu araçlar ile büyük taşıma işleri için büyük kamyonlarımız da mevcut. Kayseri pikap taşıma ile parça eşya taşıma ve küçük eşya taşıma işlerinizi mini araçlar ile çok uygun fiyatlara yapıyoruz.

Kayseri Mini Nakliyat Şirketi

Kayseri Mini Nakliyat araçlarımız ile bir koli dahi olsa Kayseri'nin Bir ucundan Diğer bir ucuna nakliye yapıyoruz. Küçük araçlar kullandığımız için mazot giderleri az ve taşıma fiyatları da az oluyor. Bu tür nakliye işleriniz için 05374092406 nolu telefonu dilediğiniz zaman arayınız

Kayseri İldem Pikap Nakliyeci

Kayseri Talas Pikap Nakliyeci

Kayseri Erkilet Pikap Nakliyeci

bottom of page