top of page

Adana Ofis Taşıma Hizmetleri

  • Twitter
  • LinkedIn Social Icon
  • Vkontakte Social Icon
  • Facebook
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon

Adana Nakliyat şirketi olarak pek çok nakliye hizmeti veriyoruz. Ev taşıma ile birlikte ofis taşıma işlerinizi de pikap ve kamyonetler ile yapıyoruz. Kaliteli evden eve taşımacılık Adana firması olarak ofislerinizi taşırken de paketleme yapıyoruz. Ayrıca yüksek katlı mekanlarda aynen evden eve taşıma işleminde olduğu gibi ofis taşımacılık içinde asansörlü taşıma yapıyoruz.

 Ofis taşıması yapan Adana evden eve nakliye şirketleri içinde en tecrübeli firmalardan biriyiz. Bizim avantajımız elimizde küçük nakliye işleri için uygun araçların olmasıdır. Bazı ofislerde eşya azdır ve bulunduğu konuma kamyon girmez.Böylece bizim pikap nakliye araçlarımız bu işi profesyonelce yapar.

 

Ofislerini Bir yerden başka bir yere taşınmak insanlara her zaman zor ve zahmetli bir iş olarak görünür. Özellikle de işyerinizi taşıyacaksanız çok düşündürücü bir hal alır. Zira ofisteki bilgisayar, faks gibi değerli ve narin eşyaların zarar görebileceği fikri endişe duymanıza neden olur. Üstelik ofiste bulunan değerli evrak ve belgelere zarar gelebileceği düşüncesi de vardır. Oysa günümüzde ev taşımak kadar ofis taşımakta artık evden eve taşıma firmamız ile oldukça kolay ve güvenlidir.

 

Çünkü evden eve taşıma firmamız taşıma işinde tecrübeli ve deneyimli ekibi ile ofisinizi hiçbir zarar ve ziyan meydana gelmeden en mükemmel şekilde yeni yerine taşımaktadır. Ofis Taşımacılığı işinde de uzman olan firmamız garantili ve güvenli bir Ofis Taşımacılığı gerçekleştirir.

adana ofis taşıma
adana ofis taşıma

Adana Evden Eve İşten İşe Nakliyat

Mini Nakliyat firmamız Adana evden eve  ile beraber işten işe nakliyat sloganı ile ofis taşımacılığına da adım atmıştır.Evden eve taşıma firmamız ofisinizi yeni yerine taşımadan önce ofiste bulunan tüm eşyalarınızı ve değerli evraklarınızı hazırladığımız sigorta poliçesi ile sigorta altına alır. Ofiste bulunan tüm eşyalar tam değerinde sigorta yapılır. Böylece meydana gelebilecek en küçük bir zarar ve ziyan durumunda firmamız zararınızı kuruşu kuruşuna karşılar.

Taşma işinde kullandığımız nakliye araçlarımız da sigortalı olup meydana gelebilecek bir kaza durumu olduğunda da yine eşyalarınız tam değerinde size ödenir. Bu durumlar çok nadir görülen ekstra durumlardır. Evden eve taşıma firmamız eşyalarınızı en mükemmel şekilde paketleyip muhafaza ederek taşımayı gerçekleştirdiğinde eşyalarınıza bir zarar ve ziyan gelmeden güvenli bir şekilde taşınacağını bilmelisiniz. Firmamız her ihtimale karşı sigorta sistemi uygulasa da kusursuz bir Sigortalı ev ve Ofis Taşıma hizmeti gerçekleştirir.

                              Asansörlü Ofis Taşıma

Ofisiniz yüksek katlı bir binadan başka bir yüksek katlı binaya taşınacaksa son teknoloji ile geliştirilen asansörlü taşıma sistemi kullanılarak en güvenli ve hızlı bir şekilde yeni yerine taşınmaktadır. İstanbul Ofis Taşıma firmamız kullandığı asansörlü taşıma sistemi ile taşınma işleminizin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek değerli zamanınızın size kalmasını ve işlerinizin aksamamasını hedeflemektedir. Firmamız Ofis Taşıma işinizi aynı gün içerisinde gerçekleştirerek iş kaybınızı önlemektedir. Ofisinizi en güvenli ve ne hızlı şekilde taşıyoruz. Ofis taşıma için fiyat teklifi alın.

https://adanapikapnakliye.wixsite.com/adanapikaptasima/fiyat-teklif-formu

bottom of page