top of page

Sektörün lider bir firma konumunda olan Adana Şehirlerarası nakliyat şirketi, tüm ürün modellerini Türkiye’nin talep edilen il ve ilçelerine götürmektedir. Firmanın hizmet anlayışı tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurgulanmıştır. Evlerde, ofislerde ve benzeri alanlarda kullanılan eşyalar güvenli bir şekilde taşınmakla birlikte, işlemlerin en kısa süre içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır. Mini Şehirlerarası nakliyat firması, parsiyel taşımacılık hizmeti de vermektedir. Parça yükleriniz ekonomik fiyatlar ile ülkemizin her bölgesine götürülmektedir. Özellikle de her bir ürün modeli hassasiyet ile paketlendikten sonra araca yüklenmekte ve yolculuk sırasında istenmeyen sorunların yaşanması engellenmektedir. Firma projelerinde günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini kullanmaktadır. Tır ve kamyonların tümünde takip sistemi bulunmaktadır. Eşyalarınızın adreslere ne zaman ulaşacağı hemen öğrenilmekte veya anlık konum bilgisi alınmaktadır.

Adana Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Adana  şehirlerarası nakliyat firması, müşterine özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Özellikle de piyasa şartlarına taşıma işleminin uzun bölgelere yapılması durumunda talep edilen ücretler de artış görülmektedir. Ancak söz konusu firma, memnuniyet oranlarını arttırmak için fiyat noktasında bir hayli kolaylıklar sağlamaktadır. Şehirlerarası nakliyat projelerinde tercih edilen araçların ekonomik yakıt sistemi özelliği bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerden talep edilen ücretler minimum seviyeye getirilmektedir. Taşıma ve montaj işlemleri için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Depolama Hizmeti

Özellikle de parsiyel taşımacılık hizmetinin olmazsa olmazları arasında yer alan depolar, ürünlerin yola çıkacağı ana kadar sağlıklı bir şekilde bekletilmesini sağlamaktadır. Ayrıca şehirlerarası nakliyat firmaları tarafından uygulanmaktadır. Evimtaş firmasının depoları ise yüzde yüz güvenli olmakla beraber, her ürün modeline özel olarak tasarlanmıştır. Taşınması planlanan eşyaları tırlara yüklenmeden önce depo alanlarında toplanmaktadır. Hiçbir ürünün birbirine karışması da söz konusu değildir. Evlerde kullanılan mobilya ve beyaz eşyalar dikkatli bir şekilde paketlenmektedir.

Profesyonel Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması

Adana şehirlerarası nakliyat firması bünyesinde görev yapan tüm personeller alanında uzman olmakla beraber, yeteri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahiptir. Her ürün modeli firmanın ekipleri tarafından hassasiyet ile paketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Ayrıca yeni yaşam alanına getirilen ürünlerin montajını da dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Şehirlerarası nakliyat firmaları personelleri, kırılması muhtemel olan ürün modelleri için farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Bu sayede projenin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Firma bünyesinde görev yapan tüm bireyler, istenilen özellikleri taşımakla birlikte, fiziki olarak da gereken güce ve kuvvete sahiptir.

Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat

Adana mini  şehirlerarası nakliyat firmasına ulaşan araç talepleri maksimum 1 iş günü içerisinde onaylanmakta ve müşterinin adresine ulaşım sağlanmaktadır. Firma, ürünlerin tonajına, büyüklüğüne ve fiziksel özelliklerine göre araç tahsis etmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için sizde hemen Mini taşımacılık firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz.Adana şehirlerarası nakliyat firmasına ulaşan araç talepleri maksimum 1 iş günü içerisinde onaylanmakta ve müşterinin adresine ulaşım sağlanmaktadır. Firma, ürünlerin tonajına, büyüklüğüne ve fiziksel özelliklerine göre araç tahsis etmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için sizde hemen Ev taşımacılık firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Adana evden eve nakliyat için iletişime geçin

Adana Ankara Arası Nakliye

Adana Diyarbakır Arası Nakliye

Adana Mardin Arası Nakliye

Adana Bingöl Arası Evden Eve Nakliyat

bottom of page