top of page
Adana hamal

Adana Hamal

Adana evden eve nakliyat için hamal ihtiyaçlarınızda bize ulaşın. Ev eşyası taşımacılığından,mobilya taşımacılığına kadar her türlü hamaliye işleriniz yapılır. Tecrübeli Adana taşıma elemanlarımız ile yada bireysel eleman hizmetimiz ile Adana da her mahallede hizmet veriyoruz. Ev eşyalarınız taşınır.Paketleme yapılır. Mobilya sökülür takılır. Ayrıca inşaat malzemeleri  taşıması ,moloz taşıması odun kömür taşıması gibi her türlü yükleriniz tarafımızca taşınır. 

Adana Hamaliye

Adana hamaliye tarzı işler için bize ulaşın.Odun kömür taşımacılığı,sebze meyve taşımacılığı gibi bir çok taşıma işlerini yapacak 14 kişilik hamal ekibimiz var.

Adana Hamal

Adana Günlük Hamal Fiyatları

Adana günlük hamal fiyatları 100-150 arası değişir yapılacak işe göre fiyat verilir. Arayıp yapılacak işinizi söylediğinizde size en uygun fiyat neyse verilir.

Adana ev Taşıma İşçileri  Evden Eve Nakliyat İşçileri

Adana ev eşyası taşıma işçisi yada evden eve nakliyat işçisi ihtiyaçlarınızda işçi olarak geliriz Ayrıca pikap temin edebiliriz. Nakliyat asansörü temin ederiz. 

Adana Pikap İle Ev Eşyası Taşıma 

Adana pikap ile ev eşyası taşıma hizmetimiz mevcuttur. Ancak bu işlem bekar eşyaları yada öğrenci eşyaları gibi işlerde geçerlidir.Adana evden eve nakliyat için hamal temin edilir.

bottom of page