top of page
ceyhan ev taşımacılık
ceyhan asansörlü taşıma
Ceyhan Asansörlü Nakliyat
Ceyhan Şehirler ArasI Nakliyat
Ceyhan Evden Eve Nakliyat

Ceyhan Evden Eve Nakliyat

Ceyhan evden eve nakliyat hizmetimiz 20.11.2018 itibari ile başlamıştır. Ceyhan ev taşımacılık alanında sizlere profesyonel olarak asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Ev eşyalarınızın profesyonelce paketlenmesinden tutun tüm mobilya ve beyaz eşyaların montaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Ceyhan ev taşımacılık için firmamıza ait 1 adet modüler asansör de mevcuttur.  Taşınma esnasında özellikle Ceyhan şehirler arası taşımacılık ve Ceyhan şehirler arası evden eve nakliyat esnasında mutlaka sigorta işlemleri yapılmaktadır. 

Ceyhan Asansörlü Taşımacılık

Ceyhan asansörlü taşımacılık hizmetimiz 21. kata kadar geçerlidir. Yüksek apartman dairelerinde eşya taşımak zahmetli bir iş olduğundan asansörlü taşıma hizmetimiz size çok faydalı olacaktır. Profesyonel olarak hizmet veren firmamız yüksek katlar için mutlaka asansör kullanmaktadır.

Ceyhan  Şehirler Arası  Taşımacılık

Ceyhan şehirler arası taşımacılık ile Tüm Türkiye çapında evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Atama dönemlerinde tayini çıkan bir memur iseniz doğru yerdesiniz. En uygun taşıma planları ile sizleri bu zahmetten kurtarıyoruz. Taşıma günü 1 hafta önceden belirlendiği zaman 2 eşya yüklenerek maliyetler yarıya düşer bizi aramadan karar vermeyiniz. 

bottom of page