top of page

Adana Evden Eve Nakliyat

 Mini nakliyat firmamız  küçük taşımacılık yanı sıra komple Adana evden eve nakliyat hizmetlerini de profesyonel olarak vermektedir. Ev taşıma öncesi ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile en doğru nakliye planını yapıyoruz.

Kaliteli bir Adana evden eve taşımacılık süreci için ekspertiz çok önemlidir. Bu şekilde taşınma günü herhangi bir sorunla karşılaşmayız. Mümkün olan en kısa sürede ev taşıma işi bitmiş olur. Ayrıca arada çıkabilecek hiçbir anlaşmazlık kalmamış olur. Ekspertiz günü tüm detaylar konuşulup anlaşma sağlanır. 

Firma ismimiz Mini Nakliyat olarak geçse bile Komple evler için Adana evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Büyük ve kapalı kasa araçlarımız ile 5+1 ve ya villa gibi eblerin taşımasını çok rahat yapabiliriz.

Firmamız tüm müşterilerine Adana evden eve nakliyat fiyatlarında özel indirim imkanı sunar. Tüm müşterilerimiz bizim için özeldir. 

 

Başta söylediğimiz gibi Adana evden eve nakliyat işlemine ekspertiz ile başlarız. Taşıma günü eşyaların toplanması ve paketlenmesi ile devam eder. Mobilyaların sökülüp takılması keza beyaz eşyalar da aynı şekilde işleme tabidir. Anlaşma şartlarına göre isterseniz hiç bir işe siz karışmazsınız. Tüm işi firma elemanlarımız yapar. 

Elbiselerin toplanması,mutfak eşyalarının toplanması,klima ve uydu montajı gibi tüm işleri yapabilecek alt yapı ve bilgiye sahibiz.  Eviniz yüksek kattan yine yüksek bir apartman dairesine taşınacak ise asansörlü taşımacılık hizmetimiz devreye girer. 

Normal şartlarda sabah saatlerinde iş başlar ve süreç 15:30 gibi biter. Adana evden eve nakliyat için özel eğitilmiş bilgili ve tecrübeli elemanlar ile çalışıyoruz. Hepsi ne yapması gerektiğini çok iyi bilen kişilerdir. Her birinin ayrı özelliği olan kalifiye arkadaşlar ile çalışıyoruz. 

Detaylı bilgi ve ya fiyat teklifi almak için bize 7/24 05314360212 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Ev Taşıma Sürecinde Neler Var

adana evden eve nakliyat
bottom of page