Adana Pikap Nakliye

04 Nisan Cuma 2021 Pazar  Güncel; Firmamız ne kadar Adana Pikap nakliye şirketi olsa da profesyonel,güvenilir,ucuz ve sigortalı Adana evden eve nakliyat hizmeti verecek alt yapıya sahiptir. 

Eğitimli personelimiz Adana evden eve taşımacılık konusunda en deneyimli personellerden oluşur.

Eğer Covid-19 Sürecinde nakliye firmaları çalışıyormu,nakliye şirketleri evden eve yapıyormu diye soruyorsanız  evet biz çalışıyoruz. Sokağa çıkma yasağının olmadığı günlerde nakliye hizmeti veriyoruz. 

Şirketimizden Hızlı,güvenilir,ucuz,profesyonel,asansörlü,şehir içi ve şehirler arası Adana evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Eşya taşıma ve paketleme de son derece usta elemanlarımız sayesinde kısa zamanda yeni evinizde olacaksınız.

Kapalı kasa ve son model araç filomuz ile profesyonel Adana evden eve nakliyat servisi sunuyoruz. Paketleme,montaj ve diğer eşya toplama gibi tüm işler için uygun ekip ve ekipmanımız mevcuttur. Mini evden eve nakliyat ile beraber 3+1 ve ya 4+1 gibi büyük ev taşıma işlerini de kolaylıkla yapıyoruz.

Eşyaların bir evden diğer bir eve taşınması kısaca evden eve kargo usulü hizmet veriyoruz. Bu aşamada tüm işler izden sorulur.  Taşıma hizmetlerimiz profesyonel Adana ev taşıma şirketleri statüsünde değer kazanmıştır. En iyi firma kadar bizde en iyi nakliye hizmetini sunarız. Bundan hiç kuşkunuz olmasın.

Yüksek katlardan taşınacak iseniz Adana asansörlü evden eve taşımacılık servisimiz çözüm ortağımızdır. Kısa vadede sorunsuz ev taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Size özel Adana evde eve nakliyat fiyatlarımız yüzünüzü güldürecektir.

Ambalajlı,sigortalı ve garantili Adana evden eve taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Ev taşımacılık sırasında bütün sorumluluk bize aittir. 

Firmamız aynı zamanda Türkiye geneli garantili Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti de var. Şehir içi verdiğimiz Adana evden eve nakliyat hizmetleri şehirler arası içinde aynen geçerlidir. 

                              Covıd-19 Sürecinde Adana Pikap Nakliye 

 

Corona virüs sebebi ile şehirler arası nakliyat servisleri yasaklanmıştır. Ancak şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. 

Firma olarak size ilk tavsiyemiz mümkünse ev taşıma işini covıd-19 sebebi ile ertelemeniz yönündedir. Ancak bu sizin için kaçınılmaz bir durum ise Adana evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. 

Corona virüs den korunma amaçlı tüm ev taşıma personelimiz sağlık kontrolünden geçirilmiştir. Araçlarımız her ev taşıma sonrası dezenfekte edilerek bir diğer müşteriye gidilmektedir.. Her eşya için ayrı malzemeler kullanılıyor. Virüs sebebe ile taşıma firmaları çalışırmı diye düşünüyorsanız bizi arayın.

 

Personellerimiz de maske,eldiven ve galoş gibi tüm koruyucu malzemeler mevcuttur.  Ayrıca Adana evden eve nakliyat fiyatları konusunda covid-19 sebebi ile  işten çıkarılan ve maddi durumu olmayan müşterilerimize özel bir fiyat çalışması da yapacağız. 

                                        Soru Cevaplar İle Adana Evden Eve Pikap Nakliye

 

Soru:Adana evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanır ?

 

Cevap: Evden eve nakliyat fiyatları evinizin oda sayısı,eski ev yeni evin bulunduğu kat yüksekl,ği,şehir içi ve ya şehirler arası gidilen mesafe baz alınarak hesaplanır. 

Soru: Taşınmak için ne kadar zaman önce rezervasyon yaptırmalıyım ?

Cevap: Taşınmaya karar verdiğinizde günü belirleyin ve bu taşınma günü içi en az 3 iş günü önceden rezervasyon yaptırın. Özellikle yaz aylarında büyük yoğunluk olduğunu bilmelisiniz. 

Soru : Eşyalarımı Daha Ucuza Nasıl Taşıyabilirim ?

Cevap:Eşyalarınızı daha ucuza taşımanın bir yolu var elbette. Küçük eşyalarınızı mutfak eşyalarınızı kendiniz toplar iseniz biraz daha ucuz taşınma fırsatı bulabilirsiniz. 

Soru: Eşya Taşıma İşlemi Kaç Elemanla Yapılır ?

Cevap: Standart evler için 4 eleman ile yapılır. Eşya ve oda sayısı yükselirse eleman sayısı da artar.

Soru: Adana'da Evden eve taşıma işlemi ne kadar zaman alır ?

 

Cevap: Genel olarak Tüm Adana evden eve nakliyat firmaları sabah saat 7: gibi işe başlar. Taşıma işlemi 6 saat içinde tamamlanır.

Soru :Taşınma Öncesi Ev sahibi Neler Yapmalıdır ?

Cevap : Ev sahipleri anlaşma şartlarına göre özel ve kişisel eşyalarını toplamalıdır. Taşınma günü için bina yönetimini uyarmalıdır. 

Soru: Evden eve nakliyat firmaları mobilya montajı yaparmı ?

Cevap: Evet,evden eve nakliyat firmaları taşınma sırasında mobilyalarınızı eski evde söker ve yeni evde takmak zorundadır. 

Soru : Taşıma şirketleri beyaz eşya montajı yapıyormu ?

Cevap: Buzdolabı,çamaşır makinesi,kurutma makinesi,fırınlı ocak, gibi  tüm yaşam eşyalarını evden eve nakliye firmaları montaj yapmak zorundadır. Bu standart bir işlemdir. 

Soru : İyi ve tecrübeli bir evden eve nakliyat firması nasıl bulurum ?

Cevap :Profesyonel ve tecrübeli bir evden eve nakliyat firması bulmak için firmanın kuruluş tarihi çalışma geçmişini araştırmalısınız. Google da bu konu da pek çok yorum ve görüş bulabilirsiniz. Firma hakkında yapılan yorumları inceleyebilir ve ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Ekspertiz hizmeti vermeyi teklif eden Adana evden eve nakliyat firmalarına güvenebilirsiniz. 

Soru : Nakliye şirketleri mutfak eşyalarımızın toplama işlemini yaparmı ?

 

Cevap: Adana taşıma şirketleri mutfak eşyalarınızı gazete kağıtlarına sarar ve sandıklarda güvenli bir şekilde taşır. Ancak Türkiye'de Adana hariç çoğu ilde bu hizmeti bulamayabilirsiniz örneğin Ankara .

Soru :  Ev taşıma şirketleri uydu montajı yaparmı ? 

Cevap: Uydu montajı standart plan dışındadır. Ancak firma ile anlaşırsanız ekstra ücret dahilinde bu iş de yapılabilir. 

Soru : Evden eve nakliyat paketinde klima montajı varmı ?

Cevap : Evden eve nakliyat firmaları ekipleri içinde klima montaj ustası yoktur. Bunu ya kendi servisine yaptırmalısınız ya da firmadan usta ayarlamasını istemelisiniz. Firmalar özel ustalık isteyen işleri yapmaz. Klima,şofben,avize gibi.

Soru : Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Cevap : Adana'da evden eve nakliye şirketlerinin hepsi baloncuklu naylon yardımız ile paketleme işlemini yapar. Monilyalar,koltuklar tüm eşyalar profesyonelce paketlenir. 

Soru : Eşyalarıma Zarar Gelirse Hasarı Kim Karşılar ?

Cevap : Bu konuda firma seçimi çok önemlidir. Eşyalarınızın tüm sorumluluğunu alacak bir firma ile taşınmalısınız.  Eşyalar sigortalı taşımacılık kapsamında taşınmalıdır. Zararınızı sigorta firmaları % 80 ölçüde karşılar.

        Şirketimiz Adana pikap nakliye  ev Taşımacılık işinde uzmanlaşmış ve deneyim kazanmış bir nakliye firmasıdır. Tecrübeli  kazanmış olan kadrosuyla müşterilerine sorunsuz bir Adana nakliye hizmeti sunar.Ekibimiz nakliyat sırasında oldukça hassas ve dikkatlidirler.

Adana pikap nakliye ile küçük nakliye işlerinizin tümünü yapıyoruz. Pikap araçlarımız  ile komple Adana evden eve nakliyat hizmeti de veriyoruz.

Taşıma işlerini sigorta kapsamında yapıyoruz. Bu projemiz aslında büyük taşıma şirketimizin sadece bir bölümüdür. 

Adana pikap taşımacılık bölümü ile bekar eşyası,az miktarda öğrenci eşyası ve şehir içi mini nakliye işlerini yapıyoruz. 

Adana pikap nakliye hizmetimize asansörlü taşımacılık da dahildir. Yüksek katlı binalarda eşyalarınızı asansör yardımı ile taşıyoruz. 

Eğer eşyanız pikap araca sığmıyor ise Adana kamyonet nakliye servisimiz devreye giriyor. Adana pikap nakliyat hizmeti için levent ve transit tarzı kapalı ve açık kasa araçlarımız mevcuttur.

                                 Adana Pikap Nakliye Fiyatları

Bu tür araçlar küçük olduğu için Adana pikap nakliye fiyatları da ucuz olacaktır. Araçların ana hedefi küçük taşıma işlerini yapmaktır. 

Yakın mesafelerde parsiyel yük taşımada kullanılan pikap taşımacılık araçları ile en uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Fiyatlar elemanlı araç ve ya sade araç olmak üzere iki bölüme ayrılır. Eleman isterseniz onların yapacağı işe göre ücretleri ayrı hesaplanır.  Firmamız Adana nakliye fiyatlarında tamamen müşteri memnuniyetine odaklanır.

Firmamız Adana Pikap nakliye için çok geniş araç filosuna sahiptir. Hemen tüm semtlere anında servis imkanı sağlayacak şekilde organize oluyoruz. Şoförsüz pikap kiralama hizmetimiz yoktur. Sadece Adana nakliye hizmeti için pikaplarımızı kullanabilirsiniz. 

 
 
adana pikap nakliye

Parça Eşya Taşıma

Adana'dan Türkiye'nin tüm illerine parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Bir ya da birkaç parça eşya taşımak için iletişime geçin

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlarda eşya taşıma bizim işimiz. Asansörlü taşımacılık servisimiz ile yarım günde taşının keyfinize bakın

Şehir İçi Nakliye

Şehir içi mini taşıma hizmetleri ile beraber komple ev taşıma içinde bizden yardım alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bağlantıyı ziyaret ediniz. 

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası ev taşıma işlemlerinin tümünde sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Garantili taşınmak için iletişime geçin

 

Yapılacak taşıma işine göre Adana evden eve nakliyat fiyatları kat yüksekliği ve eşya miktarına göre belirlenir.1 ve 10. katlar arası asansörlü evden eve nakliyat fiyatları daha yüksek katlara göre daha düşük fiyattır. 1 ve 10, katlar üstü ev taşıma fiyatları daha yüksektir.Şehirler arası nakliyat fiyatlarında ise yapılan kilo metre etkili olur. Bugün Adana Diyarbakır Adana arası ev taşıma fiyatları 2+1 evler için ortalama 3750 ₺civarıdır.

Adana’da ev taşıtacak vatandaşlarımız diğer şehirlerimizden daha şanslıdırlar. Çünkü  evden eve nakliye sektöründe Adana asansörlü taşımacılık anlayışı yerleşmiş ve hızla gelişmiştir. Kentsel dönüşüm projelerinin artması ile asansör kullanımı daha fazla artmıştır.Güvenli,hızlı,garantli ve % 15 indirimli Adana asansörlü taşımacılık fiyatları ile sizlere ev taşıma konusunda yardımcı oluyoruz.

 

Bilgi vermek amaçlı  Adana asansörlü taşımacılığı hiç bilmeyenler için ne olduğunu açıklayalım. Sanılanın aksine bina içindeki asansör değildir. Sadece bina dışından ev taşıma için tasarlanmış bina dışına kurulan özel bir asansördür.
İzmir asansörlü taşımacılık ta kullanılan birkaç çeşit asansör bulunmaktadır. Bunları genel olarak mekanik ve hidrolik sistem diye ikiye ayırmak mümkündür. Mekanik asansörler daha uygun fiyatlı olup hem kullanım açısından hem de zaman açısından pek tercih edilmemektedir.

Hidrolik sistemler ise biraz daha maliyeti yüksek olmasına karşın hem zaman tasarrufu sağlamakta hem de eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

 

Adana'da Asansörlü nakliyatın çoğalmasının  sebebi çok katlı binaların olması olarak görmüyorum. Bunun nedeni sektörün çok rekabetçi bir yapısının bulunmasıdır. Farklılaşmak isteyen, rekabeti biraz daha kendi lehine çevirmek isteyen firmalar asansörlü nakliyat hizmetini şehre getirmişlerdir. Adana asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar açısından kaliteli hizmetin ülkenin diğer şehirlerindeki hizmetten daha iyi olduğu bir şehirdir.

adana asansörlü taşımacılık

Taşımacılık denildiğinde pek çok alanı kapladığını biliyoruz.Şirketimiz 21 yıllık tecrübe ile Adana Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri sunuyor. Özellikle de bir şehirden başka bir şehre taşınma esnasında öncesi ve sonrası süreci çok önemlidir. Bu nedenle de yaşadığınız güçlüğün farkındayız. Amacımız sizi gerek şehir içi taşımacılığında gerekse şehirler arası taşımacılıkta beklediğiniz konfora kavuşturmak. Ve bunu da bugüne kadar vermiş olduğumuz her hizmette sorunsuz bir şekilde başardı.

 

Firmamız atama dönemlerinde profesyonel Adana şehirler arası nakliyat planları oluşturur.Zaten bu işim yoğunluğu da bu dönemlere denk gelir. Tayini çıkan memurlar firma arayışına girerler. Biz 2020 Adana şehirler arası evden eve nakliyat sezonu için de özel programlar hazırlıyoruz. Şehirler arası nakliyat fiyatları çalışması hızlı ve sorunsuz teslimat için alt yapımızı oluşturduk.

Hatta kampanyalarımızı bile hazırladık. Ne kadar erken bizimle anlaşırsanız o kadar kolay taşınırsınız. Çünkü şehirler arası taşımacılık esnasında 2 kişi eşyası aynı araçta taşıyoruz. Bu şekilde Adana şehirler arası nakliyat fiyatlarını neredeyse yarı yarıya düşürüyoruz. Bunun planlamasını yapabilmek için taşınma tarihlerini en az 15 gün önceden bilmemiz gerekir.

Bu Sezon Çalışacağımız İllerin Listesi;

  • Adana Mardin arası evden eve nakliyat-Adana Van arası evden eve nakliyat-Adana Siirt arası evden eve nakliyat

  • Adana Diyarbakır arası evden eve nakliyat-Adana Elazığ Arası evden eve nakliyat-Adana Tunceli arası evden eve nakliyat

  • Adana Bingöl arası evden eve nakliyat-Adana Erzurum arası evden eve nakliyat-Adana Iğdır arası evden eve nakliyat

  • Adana Batman arası evden eve nakliyat-Adana Trabzon arası evden eve nakliyat-Adana Rize arası evden eve nakliyat

  • Adana Bitlis arası evden eve nakliyat-Adana Artvin arası evden eve nakliyat-Adana Samsun arası evden eve nakliyat

  • Adana Muş arası evden eve nakliyat-Adana Kayseri arası evden eve nakliyat-Adana Yozgat arası evden eve nakliyat

  • Adana Malatya arası evden eve nakliyat-Adana Amasya arası evden eve nakliyat-Adana Niğde arası evden eve nakliyat

 
adana sehirler arasi evden eve nakliyat
 
 

 Adana taşıma şirketleri içinde en iyi pakatlemeyi yapan bir Ev Taşıma Şirketiyiz. Adana firmalarının geneli kaliteli alt yapısı olan firmalardan oluşur.Evden eve nakliyat teriminin ilk çıktığı günlerden bu yana en çok gelişim gösteren bölge Adana'dır. İnşaat sektörüne bağlı olarak çoğalan Taşıma şirketleri ihtiyacını Adana nakliye ve taşıma şirketleri çok rahat karşılamaktadır.

Tabi yine de beş parmağın beşi bir değil. Siz sağlam adımlar atarak programınızı yapın. Adana ev taşıma firmaları içinden tecrübeli olanları seçmenizde fayda var. İnternet ortamında firmalar hakkında yapılan yorumlar ve ya sosyal medya hesapları aracılığı ile de firmalar hakkında bilgi toplayabilirsiniz.

Komple ev taşımacılığı ve diğer parça taşıma işler için Adana ev taşıma şirketleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız uzun yıllardan bu yana tecrübeli ekibi ile nakliye hizmetleri vermektedir. Un iyi ve ucuz çalışan Adana ev taşıma şirketleri arasında aynı zamanda profesyonel olarak evden eve nakliye yapma kabiliyetine sahip eski firmalardanız.

Hızlı taşımacılık olabilmesi ve bir an önce taşıma işinizin sonlanması için asansörlü ev taşıma tekniği ile eşyalarınızı hasarsız taşıyoruz.Adana pikap nakliye hizmetimiz ile küçük ev taşıma işlerinizi de indirimli fiyatlara yapıyoruz.

Standart Adana evden eve taşımacılık şirketleri hizmetlerinin tümünü profesyonel taşıma elemanlarımız ile uygun fiyatlara yapıyoruz.. En uygun ve % 15 indirimli  Adana ev taşıma şirketleri fiyatları ile siz değerli müşterilerimiz fırsatlar sunuyoruz. Sorunsuz ve güvenli evden eve taşıma planları ile  garanti kapsamında ev taşıyoruz.

 Adana evden eve taşımacılık şirketleri

Adana evden eve 

Adana evden eve Kargo

Adana evden eve nakliye 

Adana evden eve nakliyat fiyatları

Adana evden eve taşımacılık  sektörü içerisinde bulunan firmamız evden eve nakliyat hizmeti ile müşterilerin taleplerini en doğru şekilde profesyonel bir yaklaşım ile karşılıyor.

 

İçerisinde bulunduğumuz nakliyat sektörü
çoğu kişi tarafından basit olarak görülse de aslında karmaşık ve ciddiyet isteyen bir iş koludur.
Adana evden eve taşımacılık  firmamız bu durumun farkında olarak anlayışlı bir yaklaşım ile bizimle
iletişime geçen tüm müşterilerimize en iyi ve en iddialı hizmeti sunuyoruz.

 
 

Firmamız sunduğu Adana evden eve nakliye işlemlerinde taşıma gibi unsurların beraberinde prosedürlere de oldukça önem veriyor. Bizim için kazancımızdan çok müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Bundan dolayı müşterilerimize ihtimal vermesek de önlem amacı ile sigorta seçeneği sunuyoruz.

Sigortalı evden eve nakliye işlemi için anlaştıktan sonra poliçe kapsamında eşyalar güven altına alınır. Yapılan nakliye işlemi esnasında eğer eşyalarınızda hasar bulunuyor ise firmamız ile iletişime geçerek tutanak tutulmalıdır. Bu tutanak süreci 72 saat olmaktadır. 

Adana evden eve nakliyat
21 May 2021 19:00
Adana