Adana Pikap Nakliye

04 Nisan Cuma 2021 Pazar  Güncel; Firmamız ne kadar Adana Pikap nakliye şirketi olsa da profesyonel,güvenilir,ucuz ve sigortalı Adana evden eve nakliyat hizmeti verecek alt yapıya sahiptir. 

Eğitimli personelimiz Adana evden eve taşımacılık konusunda en deneyimli personellerden oluşur.

Eğer Covid-19 Sürecinde nakliye firmaları çalışıyormu,nakliye şirketleri evden eve yapıyormu diye soruyorsanız  evet biz çalışıyoruz. Sokağa çıkma yasağının olmadığı günlerde nakliye hizmeti veriyoruz. 

Şirketimizden Hızlı,güvenilir,ucuz,profesyonel,asansörlü,şehir içi ve şehirler arası Adana evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Eşya taşıma ve paketleme de son derece usta elemanlarımız sayesinde kısa zamanda yeni evinizde olacaksınız.

Kapalı kasa ve son model araç filomuz ile profesyonel Adana evden eve nakliyat servisi sunuyoruz. Paketleme,montaj ve diğer eşya toplama gibi tüm işler için uygun ekip ve ekipmanımız mevcuttur. Mini evden eve nakliyat ile beraber 3+1 ve ya 4+1 gibi büyük ev taşıma işlerini de kolaylıkla yapıyoruz.

Eşyaların bir evden diğer bir eve taşınması kısaca evden eve kargo usulü hizmet veriyoruz. Bu aşamada tüm işler izden sorulur.  Taşıma hizmetlerimiz profesyonel Adana ev taşıma şirketleri statüsünde değer kazanmıştır. En iyi firma kadar bizde en iyi nakliye hizmetini sunarız. Bundan hiç kuşkunuz olmasın.

Yüksek katlardan taşınacak iseniz Adana asansörlü evden eve taşımacılık servisimiz çözüm ortağımızdır. Kısa vadede sorunsuz ev taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Size özel Adana evde eve nakliyat fiyatlarımız yüzünüzü güldürecektir.

Ambalajlı,sigortalı ve garantili Adana evden eve taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Ev taşımacılık sırasında bütün sorumluluk bize aittir. 

Firmamız aynı zamanda Türkiye geneli garantili Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti de var. Şehir içi verdiğimiz Adana evden eve nakliyat hizmetleri şehirler arası içinde aynen geçerlidir. 

                              Covıd-19 Sürecinde Adana Pikap Nakliye 

 

Corona virüs sebebi ile şehirler arası nakliyat servisleri yasaklanmıştır. Ancak şehir içi evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. 

Firma olarak size ilk tavsiyemiz mümkünse ev taşıma işini covıd-19 sebebi ile ertelemeniz yönündedir. Ancak bu sizin için kaçınılmaz bir durum ise Adana evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. 

Corona virüs den korunma amaçlı tüm ev taşıma personelimiz sağlık kontrolünden geçirilmiştir. Araçlarımız her ev taşıma sonrası dezenfekte edilerek bir diğer müşteriye gidilmektedir.. Her eşya için ayrı malzemeler kullanılıyor. Virüs sebebe ile taşıma firmaları çalışırmı diye düşünüyorsanız bizi arayın.

 

Personellerimiz de maske,eldiven ve galoş gibi tüm koruyucu malzemeler mevcuttur.  Ayrıca Adana evden eve nakliyat fiyatları konusunda covid-19 sebebi ile  işten çıkarılan ve maddi durumu olmayan müşterilerimize özel bir fiyat çalışması da yapacağız. 

                                        Soru Cevaplar İle Adana Evden Eve Pikap Nakliye

 

Soru:Adana evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanır ?

 

Cevap: Evden eve nakliyat fiyatları evinizin oda sayısı,eski ev yeni evin bulunduğu kat yüksekl,ği,şehir içi ve ya şehirler arası gidilen mesafe baz alınarak hesaplanır. 

Soru: Taşınmak için ne kadar zaman önce rezervasyon yaptırmalıyım ?

Cevap: Taşınmaya karar verdiğinizde günü belirleyin ve bu taşınma günü içi en az 3 iş günü önceden rezervasyon yaptırın. Özellikle yaz aylarında büyük yoğunluk olduğunu bilmelisiniz. 

Soru : Eşyalarımı Daha Ucuza Nasıl Taşıyabilirim ?

Cevap:Eşyalarınızı daha ucuza taşımanın bir yolu var elbette. Küçük eşyalarınızı mutfak eşyalarınızı kendiniz toplar iseniz biraz daha ucuz taşınma fırsatı bulabilirsiniz. 

Soru: Eşya Taşıma İşlemi Kaç Elemanla Yapılır ?

Cevap: Standart evler için 4 eleman ile yapılır. Eşya ve oda sayısı yükselirse eleman sayısı da artar.

Soru: Adana'da Evden eve taşıma işlemi ne kadar zaman alır ?

 

Cevap: Genel olarak Tüm Adana evden eve nakliyat firmaları sabah saat 7: gibi işe başlar. Taşıma işlemi 6 saat içinde tamamlanır.

Soru :Taşınma Öncesi Ev sahibi Neler Yapmalıdır ?

Cevap : Ev sahipleri anlaşma şartlarına göre özel ve kişisel eşyalarını toplamalıdır. Taşınma günü için bina yönetimini uyarmalıdır. 

Soru: Evden eve nakliyat firmaları mobilya montajı yaparmı ?

Cevap: Evet,evden eve nakliyat firmaları taşınma sırasında mobilyalarınızı eski evde söker ve yeni evde takmak zorundadır. 

Soru : Taşıma şirketleri beyaz eşya montajı yapıyormu ?

Cevap: Buzdolabı,çamaşır makinesi,kurutma makinesi,fırınlı ocak, gibi  tüm yaşam eşyalarını evden eve nakliye firmaları montaj yapmak zorundadır. Bu standart bir işlemdir. 

Soru : İyi ve tecrübeli bir evden eve nakliyat firması nasıl bulurum ?

Cevap :Profesyonel ve tecrübeli bir evden eve nakliyat firması bulmak için firmanın kuruluş tarihi çalışma geçmişini araştırmalısınız. Google da bu konu da pek çok yorum ve görüş bulabilirsiniz. Firma hakkında yapılan yorumları inceleyebilir ve ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Ekspertiz hizmeti vermeyi teklif eden Adana evden eve nakliyat firmalarına güvenebilirsiniz. 

Soru : Nakliye şirketleri mutfak eşyalarımızın toplama işlemini yaparmı ?

 

Cevap: Adana taşıma şirketleri mutfak eşyalarınızı gazete kağıtlarına sarar ve sandıklarda güvenli bir şekilde taşır. Ancak Türkiye'de Adana hariç çoğu ilde bu hizmeti bulamayabilirsiniz örneğin Ankara .

Soru :  Ev taşıma şirketleri uydu montajı yaparmı ? 

Cevap: Uydu montajı standart plan dışındadır. Ancak firma ile anlaşırsanız ekstra ücret dahilinde bu iş de yapılabilir. 

Soru : Evden eve nakliyat paketinde klima montajı varmı ?

Cevap : Evden eve nakliyat firmaları ekipleri içinde klima montaj ustası yoktur. Bunu ya kendi servisine yaptırmalısınız ya da firmadan usta ayarlamasını istemelisiniz. Firmalar özel ustalık isteyen işleri yapmaz. Klima,şofben,avize gibi.

Soru : Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Cevap : Adana'da evden eve nakliye şirketlerinin hepsi baloncuklu naylon yardımız ile paketleme işlemini yapar. Monilyalar,koltuklar tüm eşyalar profesyonelce paketlenir. 

Soru : Eşyalarıma Zarar Gelirse Hasarı Kim Karşılar ?

Cevap : Bu konuda firma seçimi çok önemlidir. Eşyalarınızın tüm sorumluluğunu alacak bir firma ile taşınmalısınız.  Eşyalar sigortalı taşımacılık kapsamında taşınmalıdır. Zararınızı sigorta firmaları % 80 ölçüde karşılar.

        Şirketimiz