Covid 19 Sürecinde Şehirler Arası Taşınabilirmisiniz ?

Covid-19 Sürecinde Evden Eve Nakliyat Yapılırmı ? Ev taşıma yapılırmı ? Şehirler arası nakliyat yapılırmı gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir yazı hazırladık.

Öncelikle bu süreçte eğer çok acil bir durumunuz yok ise evde kalmanızı tavsiye ederiz. Öncelikleriniz sağlık dan yana olmalı.


Covid-19 sürecinde evden eve nakliyat elbette yapılabilir. Ancak sokağa çıkma yasaklarının olmadığı günlerde nu mümkün. Şehir içi ev taşıma işlemi için her hangi bir izne gerek yok. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı değilseniz tabi.


Akdeniz bölgesinde Adana evden eve nakliyat firmaları şu an yasak olmadığı günlerde ev taşıma hizmeti veriyor.


Şehirler arası evden eve taşıma için öncelikle sizin ilgili makamdan seyahat izni almanız gerekiyor. Nakliye şirketleri zaten bu iş için gerekli belge ve izinlere sahip.


Ancak sürekli yasaklar olduğu için bu işi çok iyi organize etmeniz gerekir. Aksi halde mağdur olabilirsiniz.Taşınma gününüzü 1 hafta önceden belirleyip bir planlama yaparsanız kolaylıkla şehirler arası taşınabilirsiniz.


Hangi günler yasak ? Taşıma işlemi kaç gün sürer iyi analiz edip işe öyle başlamalısınız. Anlaştığınız evden eve taşıma firması bu konuda tecrübelidir. Fikirlerini alıp istişare etmekte fayda var.


Taşınırken Almanız Gereken Önlemler Nelerdir ?

Normal şartlarda ev taşıma şirketleri tüm işleri yapar. Ancak çok günlük yaşamda kullandığınız eşyalara dokunulmasına izin vermeyin. Mümkünse tüm küçük eşyaları özellikle yeme içmede giymede kullandığınız eşyaları kendiniz toplayın.


Gelen elemanların sağlık durumlarından emin olun. Maske ve eldiven takmayan kişilerin çalışmasına müsade etmeyin.


Ev içine girerken galoş ve benzeri koruyucu maddeler kullanılmasını sağlayın.Eşyalara el değmeden streç film ile paketlenmesini sağlayın.


Taşınırken ve taşındıktan sonra eşyalarınızı dezenfekte edin. Gelen araçların hijyenik olduğuna önem verin. Nakliye firmasından bir önceki taşımadan sonra araçlarını dezenfektan ile temizlediğinden emin olun.


Eğer mümkünse taşınma sürecinde eşya başında 1 kişi kalın. Aile de diğer fertleri komşu akraba gibi yakınlarınız gönderin.


Unutmayın korona virüs alacağınız önlemlerden güçlü değildir. Sağlıcakla kalın.


10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Dolandırıcı Nakliye Firmalarına Dikkat Edin

Taşınmanın stresli görevi söz konusu olduğunda mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sağlamaya kararlı bir markayız. Taşınma, hayatın en stresli olaylarından biri olarak biliniyor - haklı olarak - ve

Bize Ulaşın

0322 2481383

0536  6671901

Çalışma Saatleri
7/24   Açık

 

Adres

Adana nakliyeciler sitesi

Sarıhamzalı/Adana

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Pikap Nakliyat

Adana Pikap Nakliye

 

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google Clean
  • YouTube Clean

© 2000 Mini Nakliyat.

Tarafından oluşturuldu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now