2019 Adana Ev Taşıma Sezonu

En son güncellendiği tarih: 16 Şub 2020

2019 Yılında Adana ev taşıma şirketleri için 2019 sezonu tüm yenilikler ve zorlukları ile geride kalmak üzere. Kira döneminde kiracılar ve atama döneminde tayinciler hepsi başka yerlere taşındılar. Adana evden eve nakliyat firmaları sezonda yine en iyiler arasında yer aldı diyebiliriz.


Elemanların tecrübeli olması bu taşıma işinin daha profesyonel olmasında büyük rol oynadı. Kapıdan kapıya ev taşıma işi ilk Adana bölgesinde faaliyet göstermiştir. Bu yüzden en iyi firmalar ve kalifiye elamanlar bu bölgede bulmanız mümkün.


En iyi Adana taşıma şirketleri Çukurova bölgesinde bulunur. Paketleme,montaj gibi ev taşımaya dair tüm detayları profesyonel olarak yapacak firmalar bulmanız mümkün.


Tabi 5 parmak hepsi bir değil. Yinede araştırma yapmanızı tavsiye ederim.İnter ortamının yayaılması ile istenmeyen olayalar nakliyat sektöründe bir hayli artmış durumda. Adana asansörlü taşımacılık hizmeti de bu noktada önem kazanıyor.İyi Bir Adana Ev Taşıma Firması Nasıl Olmalıdır ?

iyi bir Adana Ev Taşıma şirketi ilk önce sizinle yüz yüze görüşmek isteyecektir. Eşyalarınızı ve evinizin konumunu gözlemlemek ve doğru nakliyat planını oluşturmak isteyecektir.


Bu tür firmalardan asla şüphe duymayın. Ancak telefonda atıp tutan insanlara asla güvenmeyin. Yada kapora adı altında para göndermeyin. İyi bir araştırma yapın.Hatta yakınlarda taşınan yakınlarınız var ise onlardan referans alın derim.


Zaten iyi bir Adana ev taşıma şirketi kendisini belli edecektir.Piyasa fiyatları az çok bellidir. 2 firma arasında asla 500 ₺ oynamaz 50-100 tl normaldir. Çok ucuz fiyat veren insanlardan şüphe etseniz iyi olur. Bugün Adana asansörlü taşıma şirketleri için bir taşıma işi maliyeti ortalama 700-800₺ olarak değer kazanır.


Adana Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Tahmin Edebilirsiniz ?

Adana ev taşıma fiyatları hakkında size ip uçları vereyim.Bugün bir işçi ev taşıma başı 100 ₺ ye çalışır. Normal standart 2+1 evler için ekipler 4 kişi olarak belirlenir. Bu personellerin yemekleri artı asansör maliyeleri 350₺ dir. Yakıt giderleri malzeme ip,bant vesaire iki taraf asansörlü bir işin maliyeti 850 ₺ altına kesinlikle düşmez.


Fiyat alırken bu hesaplamaların gerçek olduğunu unutmadan değerlendirin. Düşük fiyat verenler ya asansör kullanmaz ya eksik adam getirir. Yada bakın altını çiziyorum taşıma günü fiyat farkı almak üzere oyunlar kurar.


Hangi Adana Ev Taşıma Firmasına Güvenmelisiniz ?

Adana ev taşıma firmaları % 98 ölçüde güvenilir şirketlerden oluşur. Firmaların çoğu Adana evden eve nakliyat kooperatifine bağlıdır. Bu kurumdan firmalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


En sağlam yol firmaların ofislerine gidip sözleşme imzalamak. Bu şekilde firma hakkında içiniz biraz da olsa rahat edecektir. Ancak insanoğlu bu ne zaman ne yapacağı belli olmaz.


Bu yüzden Adana ev taşıma şirketleri ile net konuşun. Örnek olarak eşyanız çok ise çok deyin. Yada yeni ve eski evin katının yüksekliğini net söyleyin. Altta asma kat var ise ona kadar söyleyin.


Eşyam az deyip firmaları kandırmaya çalışmayın. Başınız çok ağrır. Neyse onu söylemenizde fayda var. Adana taşıma şirketleri deneyimli firmalardır. Eşyaların az yada çok olduğunu değerlendirecek bilgiye sahiptir.


Adana'da Şehirler Arası Ev Taşıma Şirketi Seçimi

Ben Adana Baraj Nakliyat sahibi olarak bu yazıyı yazıyorum . Adana'da şehirler arası ev taşıma işi için size önerebileceğim firmalar var elbette. Bana 05374092406 numaralı telefondan ulaşın her konuda yardımcı olurum.


Şimdi şehirler arası ev taşıma için internette arama yaptınız diyelim. Adana şehirler arası ev taşıma şirketleri yazdınız. Burada karşınıza en üst sırada reklamlar ve onun altında google haritalar çıkacaktır.


Bakın bir İstanbul firması dahi reklam vererek sitesini Adana ilinde gösterebilir. Bu sizi yanıltmasın. Siz reklam dan ziyade google haritalar bölümünde bulunan firmalar ile irtibata geçin derim.


Mesela Hiç aracı bile olmayan insan yada kurumlar internet sitesi yaparak kendini taşıma şirketi olarak gösterir. Böyle kişi yada kurumlardan uzak durun derim. Nakliyat sektörü her türlü olaya gebe bir sektördür. Dikkat etmeniz dileğiyle hoşçakalın.8 görüntüleme0 yorum
Bize Ulaşın

0322 2481383

0536  6671901

Çalışma Saatleri
7/24   Açık

 

Adres

Adana nakliyeciler sitesi

Sarıhamzalı/Adana

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Pikap Nakliyat

Adana Pikap Nakliye

 

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google Clean
  • YouTube Clean

© 2000 Mini Nakliyat.

Tarafından oluşturuldu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now