Şehirler Arası Nakliyat Yasakmı ?

Son günlerde Covid-19 sürecinde taşınmak isteyenlerin sordukları sorular var. Bunların başında Şehirler arası nakliyat yasaklandı mı,şehirler arası nakliye yasak mı,şehirler arası taşınabilirmiyim gibi sorular geliyor.


Hepimiz biliyoruz ki pandemi sürecinde hafta sonları sürekli sokağa çıkma yasağı oluyor. Bu dönemde şehirler arası evden eve nakliyat yapmanız mümkün değildir.

Ancak hafta içi şehirler arası nakliye firmalarından hizmet alabilirsiniz.


Bunun için önce seyahat izni almanız gerekiyor. Şehirler arası nakliye sürecini çok iyi organize etmek ve Pazartesi den Cuma gününe kadar şehirler arası nakliyat sürecini tamamlamalısınız.


Biz Adana evden eve nakliyat firması olarak çok zorunlu değilseniz şehirler arası ev taşıma işini ertelemeniz den yanayız. Pandemi sürecinde her zaman risk vardır.


İlla da taşınmak istiyorsanız tüm güvenlik önlemlerini almalısınız. Biz firma olarak sağlık kontrolünden geçen elemanlar ile çalışıyoruz. Ayrıca araç ve ekipmanlarımızı dezenfekte ediyoruz.


Tüm önlemlerimizi alıyoruz ancak anlık olarak kimse garanti veremez . O yüzden önceliğinizin evde kalmak olmasını tavsiye ediyoruz.
0 görüntüleme
Bize Ulaşın

0322 2481383

0536  6671901

© 2000 Mini Nakliyat.

Tarafından oluşturuldu

Çalışma Saatleri
7/24   Açık

 

Adres

Adana nakliyeciler sitesi

Sarıhamzalı/Adana

 

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google Clean
  • YouTube Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now